Περισσoτερα"/>
Home > Hot ! > [video] 6η συνεχόμενη χρονιά απονομές πτυχίων από τη Γαρυφαλλιά Μπαρμπή

[video] 6η συνεχόμενη χρονιά απονομές πτυχίων από τη Γαρυφαλλιά Μπαρμπή

Για 6η συνεχόμενη χρονιά η απονομή των πτυχίων των αγγλικών του φροντιστηρίου της Γαρυφαλλιάς Μπαρμπή γίνεται ένα, με την αναμονή για την γιορτή και τα δώρα -ιδιαίτερα από τους μικρότερους μαθητές- γίνεται ένα, με τον πολυπόθητο τίτλο σπουδών που μπορεί να αξιοποιηθεί ποικιλοτρόπως, γίνεται ένα με την επιβράβευση μαθητών και καθηγητών και κυρίως της ίδιας της Γαρυφαλλιάς Μπαρμπή που επί τόσα χρόνια μοχθεί πάνω σε εκατοντάδες μαθητές. Στην εκδήλωση παραβρέθηκαν τόσο μαθητές με τους γονείς τους, όσο και συνεργάτες καθηγητές και εκδότες, από Αιδηψό. Λίμνη, Χαλκίδα, Αθήνα.  Παρόντες ήταν από την Αυτοδιοίκηση η Αντιδήμαρχος Γεωργία Κωνσταντάγκα, η Πρόεδρος της PALSO Εύβοιας Έφη  Γκάβαλη συνεργάτες  από τον όμιλο Unicert  τον μεγαλύτερο  ελληνικό φορέα πιστοποίησης ανθρώπινου δυναμικού  για την διεξαγωγή των αγγλικών εξετάσεων PEARSON TESTS OF ENGLISH στην Ελλάδα, ο Διευθυντής Ακαδημαϊκού Τμήματος και Μάρκετινγκ του Ελληνοαγγλικού Συμβουλίου, Κυριάκος Θωμάκος που διενεργεί τις εξετάσεις Cambridge και Anglia Aim Awards καθώς και εξειδικευμένες εξετάσεις Cambridge. Από το Deree, το Αμερικανικό Κολλέγιο Ελλάδος, η Έλενα Ξάνθη εκπρόσωπος του γραφείου εξετάσεων Msu. Από τον κόσμο των βιβλίων  η εκπρόσωπος των εκδόσεων ΓΡΙΒΑΣ Κατερίνα Μιχαλοπούλου καθώς και ο εκπρόσωπος των εκδόσεων Hamilton House Παναγιώτης Τσιτούμης.

Δείτε το video

Διαβάστε όλα τα ονόματα των πτυχιούχων

TOEIC  B2-LOWER(ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ)

1.ΚΑΡΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ

2.ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

3.ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ

4.ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

5.ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

MICHIGAN STATE UNIVERSITY  by Deree B2-LOWER

1.KOΡΤΕΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ(67%)

2.ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(89%)

3.ΨΑΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(68%)

4.ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ(78%)

5.ΣΙΑΦΛΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(62%)

6.ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(70%)

Γ2-PROFICIENCY

1.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ(4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ Β2)(74%)

2.ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ Β2)(68%)

3.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ(4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ Β2)(74%)

4.ΔΙΑΒΑΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ(4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ Β2)(64%)

5.ΤΣΙΠΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(81%)

6.ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ(65%)

ECPE PROFICIENCY-MICHIGAN UNIVERSITY

ΣΤΑΘΑΡΑ ΙΟΥΛΙΑ (4 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ Β2)(GCVR 920/1000)

B.C.C.E B1-PRE-LOWER

1.ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(SPEAKING 1000/1000)

2.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(SPEAKING AND WRITING 1000/1000)

3.ΣΤΡΑΦΙΩΤΗ ΕΒΕΛΙΝΑ(SPEAKING 1000/1000)

4.ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΑΜΑΣΚΙΝΗ(WRITING 800/1000)

5.ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΣ(SPEAKING 1000/1000)

6.ΜΠΑΚΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ (SPEAKING 1000/1000)

7.ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(SPEAKING 950/1000)

8.ΚΟΥΒΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(SPEAKING 1000/1000)

9.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (SPEAKING 1000/1000)

PTE by Unicert  B1-PRE LOWER

1.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2.ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ ΔΡΟΣΙΑΝΑ(MERIT)

3.ΙΓΓΛΕΣΗ ΝΕΦΕΛΗ

4.ΜΠΑΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ

5.ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

Β2-LOWER

1.ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

3.ΜΠΟΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ (MERIT)

4.ΓΕΡΟΣΤΑΘΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(MERIT)

5.ΚΑΠΟΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΟΣ(MERIT)

6.ΚΑΠΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (PASS)

7.ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (PASS)

8.ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ(PASS)

9.ΚΟΜΠΟΘΑΝΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ(MERIT)

10.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ(PASS)

11.ΜΗΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (MERIT)

12.ΝΕΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ(PASS)

13.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(PASS)

14.ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΕΛΛΗ(MERIT)

15.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ(MERIT)

Γ2-PROFICIENCY

1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2.ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΙΝΑ

3.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

3.ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ(MERIT)

4.ΔΗΜΟΥΛΗ ΕΥΗ(MERIT)

5.ΚΩΝΣΤΑ ΥΑΚΙΝΘΗ

6.ΚΟΥΡΚΟΥΤΖΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(MERIT)

7.ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ(MERIT)

8.ΣΟΥΡΑ ΕΦΗ(MERIT)

9.ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (MERIT)

10.ΜΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ(MERIT)

NOCN Γ2-PROFICIENCY

1.ΚΟΡΤΕΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ(MERIT)

2.ΜΑΡΑΒΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ(MERIT)

3.ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ(MERIT)

4.ΣΤΑΜΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (MERIT)

5.ΚΥΡΙΑΚΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΥΣΑ

6.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ(MERIT)

7.ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΦΡΑΣΚΟΥΛΑ (DESTINCTION)

8.ΚΑΡΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(MERIT)

PALSO-LAAS FIRST STEPS

1.ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ(EXCELLENT)

2.ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(EXCELLENT)

3.ΜΠΑΚΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ(EXCELLENT)

4.ΤΣΟΚΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ(EXCELLENT)

5.ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΥΣΑΝΘΗ(EXCELLENT)

6.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ(EXCELLENT)

7.ΑΝΔΡΕΟΥ ΤΑΣΟΣ(MERIT)

8.ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(MERIT)

9.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

10.ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ(EXCELLENT)

11.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ(MERIT)

12.CERRI RENIS(ΜΕΡΙΤ)

PRE A1

1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  ΚΙΚΗ(EXCELLENT)

2.ΠΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ(EXCELLENT)

3.ΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(EXCELLENT)

4.ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΣΜΗΝΗ(EXCELLENT)

5.ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΝΙΚΟΣ(MERIT)

6.ΡΑΠΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ(EXCELLENT)

7.ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ(EXCELLENT)

8.ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ(MERIT)

9.ΜΑΓΚΛΑΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ(MERIT)

A1

1.ΑΓΔΙΝΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ(EXCELLENT)

2.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(MERIT)

3.ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ(MERIT)

4.ΓΛΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(EXCELLENT)

5.ΤΣΙΑΠΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(MERIT)

6.ΔΙΑΒΑΤΗ ΖΕΛΙΑ(EXCELLENT)

7.ΚΟΥΡΚΟΥΤΖΕΛΟΥ ΑΡΕΤΗ(MERIT)

8.ΘΗΒΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ(EXCELLENT)

9.ΚΑΠΟΛΟΥ ΔΑΥΙΔΟΥΛΑ(MERIT)

10.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(EXCELLENT)

11.ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ

12.ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ(EXCELLENT)

13.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ(EXCELLENT)

14.ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(MERIT)

15.ΜΟΥΓΙΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ(EXCELLENT)

16.ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΟΣ ΔΗΜΗΡΗΣ(MERIT)

17.ΚΕΣΚΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ(EXCELLENT)

18.ΑΝΕΣΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(MERIT)

A2

1.ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(EXCELLENT)

3.ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(EXCELLENT)

4.ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΣ

5.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ(EXCELLENT)

6.ΜΑΞΟΥΤΗ ΝΑΝΤΙΑ(MERIT)

7.ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ(MERIT)

8.ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

9.ΔΗΜΟΥΛΑΚΗ ΛΥΔΙΑ(EXCELLENT)

10.ΜΠΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ(MERIT)

ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ

ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

 

Αφηστε ενα σχολιο

Η παρούσα φόρμα συλλέγει το όνομα σας και την ηλεκτρονική σας διεύθυνση, ώστε να μπορέσουμε να απαντήσουμε στο σχόλιο σας. Για περισσότερες λεπτομέρειες δείτε το Privacy Policy της ιστοσελίδας μας.

error: