Home > Hot ! > Κέντρο Ξένων Γλωσσών Γαρυφαλλιά Μπαρμπή: 20 χρόνια επιτυχίες – 98% ακόμη και στη δύσκολη χρονιά του covid-19

Κέντρο Ξένων Γλωσσών Γαρυφαλλιά Μπαρμπή: 20 χρόνια επιτυχίες – 98% ακόμη και στη δύσκολη χρονιά του covid-19

Κέντρο Ξένων Γλωσσών Γαρυφαλλιά Μπαρμπή: 20 χρόνια επιτυχίες- 98% ακόμη και στη δύσκολη χρονιά του covid-19

 

Παρά την δύσκολη χρονιά, παρά τα προβλήματα του κορωναϊού συνεχίζοντας την παράδοση 20 χρόνων και φέτος οι μαθητές του Κέντρου Ξένων Γλωσσών της Γαρυφαλλιάς  Μπαρμπή, ξεπέρασαν τον εαυτό τους.

Για μια ακόμη φορά ο αριθμός των επιτυχόντων άγγιξε τριψήφιο νούμερο!

Στα πλαίσια της ανανέωσης η έμπειρη πτυχιούχος Αγγλικής Φιλολογίας και Αντιπρόεδρος  της Palso Εύβοιας Γαρυφαλλιά Μπαρμπή, όπως δήλωσε στο palmosev.gr σύντομα θα μεταφερθεί σε νέο κτίριο 150 τ.μ. πληρώντας όλες τις απαραίτητες προϋποθέσεις ενός σύγχρονου Κέντρου.

Ήδη έχουν τοποθετηθεί τα προστατευτικά Plexiglas που παρέχουν την απαραίτητη ασφάλεια και προστασία από τον covid-19 στους μαθητές, ενώ από την νέα χρονιά που θα ξεκινήσει στις 14 Σεπτεμβρίου,  θα προστεθεί στην επιτυχή διδασκαλία των Αγγλικών και αυτή των Ιταλικών. Αξίζει να αναφερθεί ότι στους άριστους συνεργάτες της, Ελένη Αλεξανδρίδη και  Αναστασία Καλαμπόκα προσθέτει τις γνώσεις και την εμπειρία της η Φρόσω Ραπτοπούλου.

Το σχολικό έτος 2019-2020 107 μαθητές πέτυχαν στις εξετάσεις τους σε κάθε τάξη ή κατηγορία πτυχίου ενώ 4 μαθητές άγγιξαν το απόλυτο άριστα και αυτοί είναι οι: Μαριάννα Μπακλατζόγλου, ο Άγγελος Αγγελίδης, η Ειρήνη  Συμεωνίδου και ο Γεώργιος Μπαρμπούνης.

 

Δείτε τα ονόματα όλων των επιτυχόντων

TOEIC B2-ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
1.ΜΙΧΑΗΛ ΤΣΙΡΟΖΟΓΛΟΥ
2.ΣΑΡΗ ΓΙΩΤΑ

ECCE B2 LOWER-MICHIGAN UNIVERSITY
1.ΜΠΑΚΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ(GVR 1000/10000
3.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
4.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (SPEAK1000/1000)
5.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
6.ΣΤΡΑΦΙΩΤΗ ΕΒΕΛΙΝΑ
7.ΚΟΥΒΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
8.ΔΗΜΟΥΛΑΚΗ ΛΥΔΙΑ
9.ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

BCCE B1-HELLENIC AMERICAN UNIVERSITY
1.ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ(SPEAK 1000/1000)
2.ΜΑΞΟΥΤΗ ΝΑΝΤΙΑ(WRIT 1000/1000)
3.ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4.ΜΠΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΣ
5.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΕΛΛΑ(SPEAK-WRIT 1000/1000)
6.KOYKOYBEΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ(SPEA-WRIT 1000/1000)
7.ΘΗΒΑΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (SPEAK-WRIT1000/1000)
8.ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΤΙΝΑ (WRIT 1000/1000)
9.ΑΓΔΙΝΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ (WRIT 1000/1000)
10.XΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (SPEAK-WRIT 1000/1000)
11.KΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ (WRIT 1000/1000)
12.ΜΠΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (WRIT 1000/1000)

MSU B2-MICHIGAN STATE UNIVERSITY
1.ΔΡΟΣΙΑΝΝΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ
2.ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3.ΟΛΥΜΠΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4.ΛΕΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
5.ΒΛΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
6.ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

MSU Γ2-PROFICIENCY
1.ΛΑΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
2.ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3.ΜΠΑΚΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.ΠΑΠΑΔΟΠΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
5.ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΣ
6.ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΗ
7.ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

PTE B1-PRELOWER
1.ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β
2.ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β
3.ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β
5.ΚΥΡΠΙΣΛΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β
6.ΜΙΣΙΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Β
7.ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Β
8.ΦΑΝΗ ΡΙΖΟΥΛΗ Β

PTE B2-LOWER
1.ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2.ΙΓΓΛΕΣΗ ΝΕΦΕΛΗ
3.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
4.ΖΕΤΑ ΜΠΑΣΑ
5.ΜΠΑΛΑΛΑ ΣΟΦΙΑ
6.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
7.ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

PTE C2-PROFICIENCY
1.ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Β
3.ΜΗΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Β
4.ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΜΙΡΑΝΙΑ Β
5.ΚΑΠΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
7.ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
8.ΣΑΚΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9.ΚΑΠΟΛΟΥ ΒΑΣΩ Β
10.ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΕΛΛΗ

PALSO-LAAS
FIRST STEPS
1.ΤΣΟΓΚΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ EXCELLENT
2.ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ EXCELLENT
3.ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ EXCELLENT
4.ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ EXCELLENT
5.ΤΣΙΑΠΡΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ EXCELLENT
6.ΜΕΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ EXELLENT
7.ΨΑΡΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ EXCELLENT
8.ΓΕΡΟΣΤΑΘΗΣ ΣΤΑΜΟΣ EXCELLENT
9.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ EXCELLENT
10.ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ EXCELLENT
11.ΦΛΕΣΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ EXCELLENT
12.ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ EXCELLENT
13.ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ EXCELLENT
14ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ MERIT
15..ΤΟΥΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ MERIT
16.ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MERIT
17.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ MERIT
18.ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ MERIT
19.ΤΣΟΥΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ MERIT
20.ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΑΘΙΑ MERIT
21.ΓΕΡΟΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΣ MERIT
22.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ PASS
23.ΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ PASS

PRE-A1
1.ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΣΙΟΣ EXCELLENT
2.ΜΠΑΚΛΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ EXCELLENT
3.ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΥΣΑΝΘΗ EXCELLENT
4.ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ EXCELLENT
5.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ EXCELLENT
6.ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ EXCELLENT
7.ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ MERIT
8.ΧΑΠΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ MERIT
9.TΣΟΚΑΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ MERIT
10.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ PASS

A1
1.ΣΙΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ EXCELLENT
2.ΜΠΑΚΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ EXCELLENT
3.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΙΚΗ EXCELLENT
4.ΠΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ MERIT
5.ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΦΑΙΗ MERIT

A2
1.ΔΙΑΒΑΤΗ ΖΕΛΙΑ EXCELLENT
2.ΤΣΙΑΠΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ MERIT
3.ΓΛΥΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ MERIT
4.ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΕΡΙΤ
5.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ MERIT
6.ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ MERIT
7.ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ PASS
8.ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ PASS

Αφηστε ενα σχολιο

Η παρούσα φόρμα συλλέγει το όνομα σας και την ηλεκτρονική σας διεύθυνση, ώστε να μπορέσουμε να απαντήσουμε στο σχόλιο σας. Για περισσότερες λεπτομέρειες δείτε το Privacy Policy της ιστοσελίδας μας.

error: