Home > Hot ! > Έτοιμη για την απονομή πτυχίων η Γαρυφαλλιά Μπαρμπή -Τα ονόματα των μαθητών

Έτοιμη για την απονομή πτυχίων η Γαρυφαλλιά Μπαρμπή -Τα ονόματα των μαθητών

Έτοιμη για την απονομή πτυχίων η Γαρυφαλλιά Μπαρμπή. Το φροντιστήριο Ξένων γλωσσών το Σάββατο 18 Νοεμβρίου θα γιορτάσει μαζί με τους μαθητές του, τους συνεργάτες, τους φίλους και τον Διευθυντή Ακαδημαϊκού Τμήματος και Marketing ξένων γλωσσών της Unicert Κυριάκο Θωμάκο, την Εκπρόσωπο του Γραφείου εξετάσεων MSU από το Αμερικάνικο Κολλέγιο Ελλάδος (Deree) Έλενα Ξάνθη και την Εκπρόσωπο των εκδόσεων Γρίβας Κατερίνα Μιχαλοπούλου. Στην εκδήλωση θα παρευρεθεί η Δήμαρχος Ιστιαίας –Αιδηψού Λίνα Ευσταθίου – Σπανού.

Τα ονόματα των μαθητών

TOEIC B2

Σταματονικολός Παναγιώτης,Καπόλος Ρήγας

BCCEB1 (prelower)

Μαραβέλης Λεωνίδας, Παπακωνσταντίνου Ευστάθιος, Διαβάτη Μαριάννα, Σταυρίδη Μαρία, Σταθαρά Ιουλία, Καλαβάτσης Μάνος, Αθανασίου Αθανάσιος, Παναγιώτου Φωτεινή, Σκουρτανιώτης Αθανάσιος, Κορτέση Αγγελική

PTEBI(Pre-lower) EDEXCEL

Αλεξίου Μαρία (Β), Κώνστα Υακίνθη (Β), Δημούλη Εύη (Β),ΓερογιώργηςΤάκης, Καραγκούνης Ανέστης, Κουρκούτζελου Παναγιώτα,Κουβέλη Ελισάβετ, Ματθαίου Ελένη, Μούκα Κωνσταντίνα, Παπασταμούλος Σπύρος, Σούρρα Ευσταθία

ECCE MICHIGAN B2

Κατσάνου Ευανθία (4 μήνες από Β1), Κατσάνος Δημήτρης (4 μήνες από Β1), Λάμπρου Τζωρτζίνα, Παπαευσταθίου – Αλμπάνη Ευαγγελία, Χατζηγεωργίου Ιωάννης, Κυριακού Μαρία – Χρύσα, Πανταζής Νίκος,Κωνσταντάγκα Ειρήνη, Φράγκου Γεωργία

NOCN B2 (LOWER)

Μπαλαγιάννη Ελένη,Φεγγερού Ελένη,Χαϊκάλη Κατερίνα,Καπόλος Ρήγας,Κουστιμπής Γιώργος

PTEEDEXCELB2

Κυριακού Μαρία (Β) (3 Μήνες),Αλεξίου Γεωργία (Β),Αλεξίου Μαγδαληνή,Καλούτσα Λίνα (Β),Καστανιώτης Αθανάσιος (Β), Κωνσταντάγκα Μαρία,Κυρπισλίδη Αλεξάνδρα,Μιχαηλίδη Σοφία (Β),Πιλάτη Θεανώ,Σεφέρη Αναστασία,Σταμούλος Βασίλης

ECPE C2 PROFICIENCY

Παπανδρέου Ραφαέλα (4 μήνες από Β2),Παπανδρέου Χαριτίνη (4 μήνες από Β2)

MSU C2 PROFICIENCY

Αναστασίου Θωμάς (8 μήνες), Γεροκωνσταντής Δημήτριος (8 μήνες),Καρανικολού Βασιλική (3 μήνες), Καρβέλας Ευστάθιος (2 μήνες), Κατσάρη Γιούλη (8 μήνες), Κολάι Άγγελος, Μανάκα Δήμητρα (8 μήνες), Πατσούρα Μαρία (4 μήνες), Αποστόλου  Χρήστος (8 μήνες),Μπιτζανάκης Γιάννης (8 μήνες)

NOCN C2 PROFICIENCY

Κρυσταλόγιαννη Ελένη (3 μήνες),Μήτσης Κωνσταντίνος (4 μήνες),Δημητράκη Μαρία (8 μήνες),Καρβέλα Κική (6 μήνες),

Βαρβούζου Κωνσταντίνα (4 μήνες),Τσελίκα Ελένη,Κώνστα Νεφέλη  (8 μήνες),Δημουλής Νικόλαος (8 μήνες),Κωνσταντινόπουλος Παναγιώτης (4 μήνες),Κωνσταντινόπουλος Γιώργος (2 μήνες), Κατσάνου Ευανθία (3 μήνες), Χαϊκάλη Κατερίνα (3 μήνες), Βάκου Μαρία (8 μήνες), Καραβά Κατερίνα (8 μήνες), Μαραβέλης Κυπριανός, Στεφανή Στέλλα

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ PALSO – LAAS FIRST STEPS (SENIOR A)

Φωτίου Κώστας EXCELLENT, Νικολάου Αλεξάνδρα EXCELLENT, Τσιαπράκας Χρήστος EXCELLENT, Διαβάτη Ζέλια EXCELLENT, Κώνστα Μαρία – Ελίνα MERIT, Μπουγάτσα Δανάη MERIT, Ανέστη Αλεξάνδρα PASS, Μανάκας Ηλίας PASS, Δήμου Ηλίας PASS.

PREA1 (SENIOR B)

Χριστοφορίδης Παναγιώτης EXCELLENT,Στραφιώτης Χρήστος EXCELLENT,Σταματόγιαννη Βασιλική EXCELLENT,Μισιρλή Ειρήνη MERIT

Παπασταμούλου Κωνσταντίνα MERIT,Τσελίκας Κωνασταντίνος MERIT, Νικολάου Στέλλα MERIT, Μπελίγιαννης Αθανάσιος MERIT

Παπαευσταθίου Μαρία MERIT, Κορτέσης Αθανάσιος MERIT

Α1 (SENIOR C)

Στραφιώτης Αλέξανδρος EXCELLENT, Παπακωνσταντίνου Παρασκευή EXCELLENT, Μπακλατσόγλου Γιάννης EXCELLENT, Μιχαήλ Νίκος EXCELLENT, Στραφιώτη Εβελίνα EXCELLENT, Παπαδημητρίου Φωτεινή EXCELLENT, Παπαδόπουλος Ιορδάνης MERIT, Παπαευθυμίου Δαμασκηνή MERIT,Μπαλαλά Σοφία MERIT,Ψυχογιού Κωνσταντίνα MERIT,Δήμου Μαρία PASS,Ρουμελιώτη Αναστασία PASS

A2 (CENIOR D)

Ζάχος Γεώργιος EXCELLENT, Ψαρρός Γεώργιος MERIT, Κοντογεωργάκου Βασιλεία MERIT, Σίμος Κωνσταντίνος PASS

IELTS (ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ)

Γιάγκου Βεργινία 7.5/9 UCL ΑΓΓΛΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ ΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ

Κοντογιάννη Δανάη, Μπαντίδας Προκόπης, Κουρίδου Εύη

Αφηστε ενα σχολιο

error: