Home > Hot ! > Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Α.Ε. Ιστιαίας 3-1

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Α.Ε. Ιστιαίας 3-1

There are no slides in this slider.

Την τρίτη ήττα σε ισάριθμα ματς γνώρισε η Α.Ε. Ιστιαίας για το πρωτάθλημα της Γ΄ εθνικής κατηγορίας, από τους Μαύρους Αετούς Ελευθεροχωρίου με σκορ 3-1. Το συγκρότημα του Θανάση Γουρνά κατάφερε να προηγηθεί στο 29΄με διαγώνιο σουτ του Ηλιόπουλου που τίναξε τα δίχτυα του ανήμπορου να αντιδράσει Γιδόπουλου. Η συνέχεια όμως δεν ήταν ανάλογη για την ομάδα της Ιστιαίας καθώς στο 33΄ οι γηπεδούχοι κέρδισαν πέναλτι με τον Στάμο να το εκτελεί και να κάνει το 1-1. Ενώ έξι λεπτά αργότερα ήρθε το 2-1 όταν ο Νάκος σέντραρε και ο Γόρδιος με διπλή προσπάθεια έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του Ελευθεροχωρίου. Στο 65΄ του δευτέρου μέρους ήρθε το 3-1 για τους γηπεδούχους όταν ο Γόρδιος βγήκε απέναντι από τον Δαμάσκο και με πλασέ έγραψε το τελικό Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου – Α.Ε. Ιστιαίας 3-1.

Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου (Στέφανος Ψύχος): Γιδόπουλος, Νάκου, Τσιγάρας (46′ Νασιακος), Στάμος (80′ Μουρίκης), Καραστέργιος, Σκόνδρας, Γόρδιος, Κεχαγιάς, Ιωάννου (66′ Μπαλτιμάς), Ψύρρας, Γιαννούλας.

Ενωση Ιστιαίας (Θαν. Γουρνάς): Δαμάσκος, Μπουλγκουρίδης, Τσαούσης, Λαμπρόπουλος, Πανάκης, Πουταχίδης, Αργ. Στεργίου (57′ Δαγγούλης), Στασινόπουλος (80′ Β. Ανέστης), Αλεξίου, Νικολέτος (66′ Βασιλείου), Ηλιόπουλος

tzobaras-fthiwtida

anesths_basilhs-mayroi_aetoi

mayroi_aetoi-istiaia-8

mpoylgoyridhs-mayroi_aetoi

Τα άρθρα που δημοσιεύονται εκφράζουν τον/την συντάκτη/τριά τους και οι θέσεις δεν συμπίπτουν κατ' ανάγκην με την άποψη του palmosev.gr

Για τις ειδήσεις της Εύβοιας κι όχι μόνο εμπιστευτείτε το palmosev.gr

Αφηστε ενα σχολιο

Η παρούσα φόρμα συλλέγει το όνομα σας και την ηλεκτρονική σας διεύθυνση, ώστε να μπορέσουμε να απαντήσουμε στο σχόλιο σας. Για περισσότερες λεπτομέρειες δείτε το Privacy Policy της ιστοσελίδας μας.